NAUJIENOS

Kontaktai:

Mažeikių lopšelis - darželis "Pasaka"
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas - 191814643
Adresas: Naftininkų g. 66
LT 89176, Mažeikiai
Tel. 844320352, 844320353
Mob. 868319245
El. paštas: pasaka66@gmail.com
Facebook paskyra: https://www.facebook.com/ldpasaka

 

 "PATIRTIES BEI NAUJŲ ŽINŲ IR POŽIŪRIŲ DALIJIMASIS - KAIP BESIMOKANČIOS ORGANIZACIJOS BRUOŽAS" 

 

 Tai dviejų Mažeikių rajono Tirkšlių darželio “Giliukas” ir Mažeikių  lopšelio – darželio “Pasaka” organizuotas seminaras Šakių  rajono ikimokyklinių įstaigų pedagogams.

 Po svečių vizito Mažeikių rajono Tirkšlių darželyje “Giliukas” svečiai iš Šakių ir “Tirkšlių darželio “Giliukas” lankėsi mūsų įstaigoje.

 Darželio direktorė Zita Siliūnienė  pristatė įstaigą, supažindino svečius, kaip vadovų iniciatyva buvo sėkmingai įgyvendinta Valdorfo pedagogika,  Valdorfo pedagogikos taikymo šiuolaikinėje ikimokyklinėje įstaigoje sąlygas bei galimybes. 

 Pavaduotoja ugdymui Alina Petravičienė supažindino su integruojamomis programomis  prie įstaigos ugdymo programos „Vaikystės takeliu“,  įgyvendinamais tarptautiniais  projektais , pasiektais rezultatais, įstaigoje taikomomis naujovėmis.

 Svečiai apžiūrėjo grupes, dirbančias pagal Valdorfo pedagogiką, susipažino su jų savitumu, taip pat apsilankė ir kitose darželio grupėse, susipažino su edukacinėmis aplinkomis.

 Po to salėje vyko atviros diskusijos , dalijimasis patirtais įspūdžiais, pasidalinta įvairia patirtimi.

(atnaujinta 2017-09-13)ADVENTO PRADŽIOS ŠVENTĖ

 

  Gruodžio 1 d. lopšelyje - darželyje „Pasaka“ vyko tradicinė,  jau daug metų vykstanti, „Advento sodelio“ šventė. Joje dalyvavo įvairių grupių auklėtiniai bei garbingi svečiai: Mažeikių šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos klebonas Gintaras Lengvinas ir parapijos „Caritas“ vadovė Virginija Valko. 

  Adventas - tai kartu ir svarbus šeimos metas. Jo tarpsniu, išgyvename artimos bendrystės, gerumo bei atjautos svarbą. Tai yra be galo svarbu ir reikšminga kiekvieno žmogaus gyvenime. Jau ne pirmus metus, lopšelis - darželis „Pasaka“ organizuoja paramos projektą „Auginkim gėrį gerumu“, kuris yra skirtas šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos „Caritas“ veiklai paremti. Direktorė Zita Siliūnienė visus pakvietė ir šiais metais aktyviai prisidėti prie kilnios akcijos. Kunigas Gintaras Lengvinas palaimino šventės dalyvius, palinkėjo visokeriopos sėkmės, sveikatos ir dėkojo už gražius bei prasmingus darbus.

  Šiuo metu darželyje yra vykdoma ir tarptautinė akcija „Kalėdinis skambantis žaisliukas“. Žaisliukai, atkeliavę iš Lietuvos ir užsienio partnerių, bus perduoti, kartu su surinkta kalėdine  labdara, „Caritas“ atstovėms.